KONST / Litografier / Färglitografi 12176427
nr 1217 6427
Färglitografi
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 102/150. Motivet: 54x81
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:33:25
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr